Tajemnica grobowca Steve Berry

ISBN:

Published:

Paperback

575 pages


Description

Tajemnica grobowca  by  Steve Berry

Tajemnica grobowca by Steve Berry
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 575 pages | ISBN: | 8.36 Mb

Były agent Departamentu Sprawiedliwości Cotton Malone od dziecka wiedział, że jego ojciec zaginął gdzieś na północnym Atlantyku, wraz z okrętem podwodnym, którym dowodził. Teraz jednak chce poznać szczegóły jego śmierci, prosi więc byłą przełożoną,MoreByły agent Departamentu Sprawiedliwości Cotton Malone od dziecka wiedział, że jego ojciec zaginął gdzieś na północnym Atlantyku, wraz z okrętem podwodnym, którym dowodził.

Teraz jednak chce poznać szczegóły jego śmierci, prosi więc byłą przełożoną, Stephenie Nelle, by umożliwiła mu wgląd do pewnych dokumentów wojskowych. Ze zdumieniem odkrywa, iż jego ojciec odbywał tajną misję pod lodami Antarktydy w okręcie podwodnym o napędzie nuklearnym, którego istnienie trzymano w ścisłej tajemnicy.Okazuje się jednak, że nie tylko Malone interesuje się tą sprawą.Bliźniaczki Dorothea Lindauer i Christl Falk walczą o fortunę matki przeznaczoną dla tej z nich, która odkryje, co stało się z ich ojcem, który również zaginął w okręcie dowodzonym przez komandora porucznika Forresta Malonea.Siostry wiedzą coś, czego nie wie Malone.

Inspirowani dziwnymi wskazówkami odnalezionymi w grobowcu Karola Wielkiego naziści badali teren Antarktydy, jeszcze zanim pojawili się tam Amerykanie - już w 1938 roku. Okazuje się, że zaszyfrowane dzienniki pisane w języku niebios, skomplikowane zagadki przygotowane przez dawnego uczonego i ta feralna wyprawa jego ojca wiążą się z odkryciami, które mogą mieć daleko idące konsekwencje dla całej ludzkości.Enter the sum

Related Archive Books

  1. 23.01.2014A Sports Junkie
  2. 20.08.2011خرپنجه
  3. 21.06.2012Şemspare


Related Books


Comments

Comments for "Tajemnica grobowca":


gazetawilanowska.pl

©2010-2015 | DMCA | Contact us